Zajęcia z rehabilitacji grupowej w Domu Seniora

//Zajęcia z rehabilitacji grupowej w Domu Seniora

Zajęcia z rehabilitacji grupowej w Domu Seniora

Zajęcia z rehabilitacji grupowej prowadzi dyplomowana Fizjoterapeutka – Pani Anna Kucharska. Odbywają się one codziennie od poniedziałku do piątku, trwają pół godziny i są przewidziane dla wszystkich pensjonariuszy. Biorą w nich także udział osoby poruszające się na wózkach. Wiele z ćwiczeń odbywa się w stabilnej pozycji siedzącej. Ćwiczenia prowadzone przez naszą Fizjoterapeutkę rozwijają i wzmacniają zarówno górne, jak i dolne partie ciała, a tempo oraz wysiłek dostosowane są do możliwości fizycznych uczestników. Wśród ćwiczeń są także ćwiczenia z wykorzystaniem przyrządów. Szczególnym zainteresowaniem Pensjonariuszy cieszą się natomiast zajęcia z dużą piłką, które zawsze wywołują dużo radości i wnoszą wiele zabawy.

Wspaniała atmosfera w trakcie i po zajęciach jest gwarantowana – dbają o nią zarówno wszyscy ćwiczący, którzy uwielbiają zajęcia, jak i  niezastąpiona Rehabilitantka – Pani Ania Kucharska.

2019-06-07T12:48:31+01:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookie i usługi stron trzecich. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę. POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda