POŁOŻENIE

/POŁOŻENIE
POŁOŻENIE2018-12-04T11:51:44+01:00

Dom Seniora PAN usytuowany jest w Konstancinie- Jeziornie, przy samym lesie z dala od wielkomiejskiego zgiełku, nie mniej jednak bez najmniejszych problemów komunikacyjnych.

Konstancin- Jeziorna, dalej Konstancin,  to miejscowość położona nad rzeką Jeziórką, otoczona kompleksem lasów, ale położona w niedalekiej odległości od Warszawy.

Miejscowość posiada wybitne walory uzdrowiskowe, jest obszarem wydobycia ciepliczych wód mineralnych. W 1978 roku została otwarta tężnia solankowa, która ma korzystny wpływ w leczeniu wielu schorzeń. W mieście funkcjonuje kilka sanatoriów, Centrum Rehabilitacji im. Prof. Mariana Weissa ( dawniej Stocer), CKR ( Centrum Kompleksowej Rehabilitacji) oraz Uzdrowisko Konstancin Zdrój.

Piękna malownicza okolica, zagospodarowana przez zabytkowe wille zachęca do zwiedzania. Natomiast liczne kawiarenki i restauracje zapraszają do siebie na chwile odpoczynku po zwiedzaniu. Głównymi i charakterystycznymi punktami dla Konstancina są: Park Zdrojowy, tężnia solankowa z amfiteatrem, oraz Stara Papiernia, w której mieści się aktualnie centrum handlowe.

Dom Seniora nie bez przyczyny został wybudowany akurat w takim miejscu.

Bowiem dla naszych potencjalnych Pensjonariuszy chcieliśmy zapewnić sanatoryjne warunki w iście domowym stylu. Podejmując ważną decyzję w życiu, jaką jest zmiana miejsca zamieszkania, najważniejszym jest, aby czuć się w nowym miejscu tak samo komfortowo i bezpiecznie jak w domu.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i usługi stron trzecich. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę. POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda