Historia

/Historia
Historia2022-06-08T07:06:03+01:00

Dom Seniora Polskiej Akademii Nauk powstał na podstawie Decyzji Sekretarza Polskiej Akademii Nauk z lipca 1971 roku, zaś jego oficjalne otwarcie nastąpiło już w październiku tego samego roku.

Potwierdzeniem nabytej przez lata praktyki jest uzyskanie pozwolenia Wojewody Mazowieckiego na prowadzenie, w ramach działalności statutowej, placówki zapewniającej całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku. Na dzień dzisiejszy jesteśmy jednym z niewielu ośrodków w Województwie Mazowieckim posiadających takowe zezwolenie. (Decyzja Wojewody Mazowieckiego Nr 2/2010 z dnia 03 marca 2010 roku)

Możemy pochwalić się niezmiennym rozwojem. Poniższe filmy obrazują transformację, która następowała systematycznie w Naszym Domu. Życzymy miłego oglądania!

Dom Seniora kiedyś.

Dom Seniora aktualnie.

Naszym głównym celem, oprócz zaspakajania codziennych potrzeb bytowych Mieszkańców, jest stworzenie domowej, rodzinnej i przyjaznej atmosfery, skorelowanej z fachową opieką lekarską, które to pozwalają na utrzymanie mieszkańców naszego Domu w jak najlepszej kondycji fizycznej i psychicznej.

Wszelkie wydarzenia dotyczące Polskiej Akademii Nauk, Pracowników, Mieszkańców, obchodów Świąt, wycieczek, wyjazdów są przez Nas uwieczniane. Udostępniamy Państwu do kilku z nich dostęp w poniższych folderach. Życzymy miłego oglądania!

Święta

Zobacz więcej

Obchodzenie Urodzin Mieszkańców

Zobacz więcej

Uroczystości

Zobacz więcej

Pikniki Rodzinne

Zobacz więcej
Ta strona wykorzystuje pliki cookie i usługi stron trzecich. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę. POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda