Trening samodzielności w Domu Seniora PAN

//Trening samodzielności w Domu Seniora PAN

Trening samodzielności w Domu Seniora PAN

Trening samodzielności jest ważnym punktem w życiu naszego Domu. Mieszkańcy mają okazję zmierzyć się z zadaniami z życia codziennego, rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Dzięki  zadaniom – takim, jak pomoc w czynnościach kuchennych – czują się potrzebni i nabierają poczucia sprawstwa. Dużo satysfakcji sprawia im poczucie, że mogą zrobić coś istotnego dla siebie i innych.

Zajęcia prowadzi uwielbiana przez Pensjonariuszy Koordynatorka Opiekunów – Pani Agata Nogal, która w imieniu Działu Opieki wręczyła wyróżniającym się Mieszkańcom Domu specjalne dyplomy za czynny udział w treningach samoobsługi i propagowanie samodzielności wśród seniorów.

Do ostatnich zajęć włączyła się również młodzież z Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Konstancinie-Jeziornie. W kawiarence „Wesoły Krakers” oprócz – ze względu na upalną pogodę – lodowego poczęstunku odbywały się niekończące się rozmowy oraz wspólne gry, które zawsze bardzo cieszą naszych Mieszkańców i urozmaicają życie naszych Pensjonariuszy.

2019-06-13T11:04:48+01:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookie i usługi stron trzecich. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę. POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda