Spotkanie Wielkanocne w naszym Domu!

//Spotkanie Wielkanocne w naszym Domu!

Spotkanie Wielkanocne w naszym Domu!

Miłości do drugiego człowieka przejawiającej się w służbie, pomocy i wsparciu, ale także poprzez uśmiech, dobre słowo, szacunek – tego życzyliśmy sobie podczas spotkania Wielkanocnego, które miało miejsce 12 kwietnia br. w Domu Seniora PAN.
Wyjątkowy event odbył się w najdostojniejszym gronie naszych wspaniałych Pensjonariuszy i Pracowników Domu Seniora PAN oraz zaproszonych Gości. Duszpasterskiego błogosławieństwa podczas uroczystej mszy świętej udzielili księża Proboszcz Parafii Wniebowzięcia NMP Jan Tondera oraz Wikary Adam Petakiewicz. Dyrektor Domu Seniora Pan Jacek Szostakiewicz powitał uczestników i złożył wielkanocne życzenia, do których dołączył Wiceburmistrz Gminy Konstancin Pan Dariusz Zieliński.
Niezapomniane doznania kulinarne, miłe rozmowy przy świątecznym stole oraz serdeczne życzenia wypełniły atmosferę spotkania. Okres Świąt Wielkanocnych to nie tylko czas budzącej się do życia przyrody i głębokich przeżyć religijnych, lecz także okazja do refleksji i wspomnień, które dziś nas nie opuszczały.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!
2022-04-15T11:01:42+01:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookie i usługi stron trzecich. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę. POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda