Sadzenie kwiatów w naszym ogrodzie!

//Sadzenie kwiatów w naszym ogrodzie!

Sadzenie kwiatów w naszym ogrodzie!

Personel  PAN Domu Seniora dba by każdy dzień spędzony w Domu był przez naszych Mieszkańców maksymalnie wykorzystany. Wiele radości i piękne efekty przyniosło sadzenie kompozycji kwiatowych, które ozdobiły wejście i taras Domu Seniora PAN.  Przygotowanie dekoracji odbywało się w ramach terapii zajęciowej dla Seniorów, w której udział wzięli również Pan Dyrektor Jacek Szostakiewicz, opiekunowie oraz pracownicy biura.

Pogoda sprzyjała Seniorom w zajęciach na świeżym powietrzu. Wszyscy uczestnicy po zakończonych zajęciach byli usatysfakcjonowani pracą i efektem wizualnym.

Podtrzymanie możliwie największej aktywności naszych Seniorów uważamy za jedną z kwestii priorytetowych, dlatego staramy się stworzyć komfortowe warunki do rozwijania dotychczasowych pasji i zainteresowań. Szczęście w oczach Seniorów, których mamy pod opieką, jest tym, co nas samych cieszy najbardziej. Z tego powodu robimy wszystko co w naszej mocy, by zapobiegać znużeniu i złemu nastrojowi Podopiecznych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!
2022-06-09T16:09:53+01:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookie i usługi stron trzecich. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę. POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda