Przedstawienie „Międzynarodowy Czerwony Kapturek” w Domu Seniora PAN

//Przedstawienie „Międzynarodowy Czerwony Kapturek” w Domu Seniora PAN

Przedstawienie „Międzynarodowy Czerwony Kapturek” w Domu Seniora PAN

W dniu 28 maja 2019 roku gościliśmy dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji Primus w Warszawie. Wychowankowie Szkoły zaprezentowali świetne przedstawienie pod tytułem „Międzynarodowy Czerwony Kapturek”, które bardzo spodobało się naszym Pensjonariuszom.

Po przedstawieniu uczniowie i Seniorzy spotkali się w kawiarence Domu Seniora „Wesoły Krakers”, gdzie mieli okazję porozmawiać na temat gier i zabaw obecnych w dzieciństwie naszych Mieszkańców i porównać je z teraźniejszym sposobem spędzania czasu przez dzieci. Była to niezapomniana lekcja historii dla uczniów oraz lekcja o czasach współczesnych dla naszych Pensjonariuszy, którzy z przyjemnością będą też wspominać przepiękne i zabawne przedstawienie.

Odwiedziny i występ uczniów wniosły radosne ożywienie do naszego Domu i mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli znowu się spotkać w Domu Seniora, na co z niecierpliwością czekamy.

2019-05-28T12:31:04+01:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookie i usługi stron trzecich. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę. POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda