Kartki świąteczne wykonane przez dzieci z Przedszkola Artystycznego „Delfinek”

//Kartki świąteczne wykonane przez dzieci z Przedszkola Artystycznego „Delfinek”

Kartki świąteczne wykonane przez dzieci z Przedszkola Artystycznego „Delfinek”

Z okazji Świąt Wielkanocnych, Seniorzy z Polskiej Akademii Nauk Domu Seniora za pośrednictwem Fundacji TV Puls „Pod Dębem” oraz Dyrektora Domu Seniora PAN Pana Jacka Szostakiewicza otrzymali przepiękne kartki świąteczne wykonane przez dzieci z Przedszkola Artystycznego „Delfinek”.
Serdecznie dziękujemy Podopiecznym Delfinka oraz ich Opiekunom, a także Fundacji TV Puls „Pod Dębem” na czele z Dyrektor Zarządzającą Panią Martą Komańską, która zaszczyciła nas swoją obecnością i osobiście wręczyła upominki.
W ten wyjątkowy sposób budowane są niezwykłe relacje i więzi wielopokoleniowe oraz obustronne poczucie bycia potrzebnym. Kolorowe kartki, życzenia, a także serdeczne rozmowy przy wspólnym stole sprawiły Seniorom mnóstwo radości oraz wywołały uśmiechy na twarzach. Uśmiechy tak szerokie jak na poniższych zdjęciach. ?
A my, w myśl zasady „im dajesz więcej, tym większym się stajesz” popieramy inicjatywy o podobnym charakterze i z niecierpliwością czekamy kolejnych spotkań. Przyłączamy się także do życzeń Przedszkolaków i „(…) Zdrowia, szczęścia oraz zgody” życzymy każdego dnia, nie tylko od święta. ?
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!
2022-04-26T11:30:36+01:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookie i usługi stron trzecich. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę. POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda