Występ przedszkolaków ze „Smykolandii”

//Występ przedszkolaków ze „Smykolandii”

Występ przedszkolaków ze „Smykolandii”

W dniu 09.01.2018 r. odbył się występ dzieci z Przedszkola nr 317 „Smykolandia”. Dzieci z zaprzyjaźnionego z Domem Seniora PAN Przedszkola przedstawiły program związany ze Świętami Bożego Narodzenia. Przepiękne wierszyki i piosenki obydwu grup przedszkolnych bardzo spodobały się wszystkim widzom, którzy na pewno będą je długo i mile wspominać podziwiając wręczone przez dzieci przepiękne stroiki świąteczne.

Na zakończenie występów Pani Dyrektor warszawskiego Przedszkola „Smykolandia” – Anna Rumińska – wręczyła Panu Dyrektorowi Domu Seniora PAN – Jackowi Szostakiewiczowi – ozdobną choinkę wykonaną przez dzieci. Natomiast Pan Dyrektor przekazał prezent dla Przedszkola w podziękowaniu za wspaniały występ małych podopiecznych doceniając ogrom pracy, jaki włożyły Panie Przedszkolanki w przygotowanie dzieci do tak znakomitego przedstawienia oraz wykonanie z nimi przepięknych upominków dla widzów. Następnie Pan Dyrektor zaprosił dzieci na słodki poczęstunek.

Całe to wydarzenie będzie z pewnością długo cieszyć nas wszystkich, gdyż wniosło wiele radości i zabawy w życie naszych mieszkańców oraz naszego Domu. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się spotkać w Domu Seniora z pracownikami Przedszkola i dziećmi uczęszczającymi do „Smykolandii”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

2019-06-11T12:27:30+01:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookie i usługi stron trzecich. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę. POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda