Dzień Babci i Dzień Dziadka w Domu Seniora PAN

//Dzień Babci i Dzień Dziadka w Domu Seniora PAN

Dzień Babci i Dzień Dziadka w Domu Seniora PAN

W dniu 22.01.2018 r. świętowaliśmy w Domu Seniora PAN Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji odbyło się uroczyste spotkanie Dyrektora Domu Seniora PAN – Jacka Szostakiewicza – z Pensjonariuszami. Dyrektor naszego Domu złożył serdeczne życzenia wszystkim Seniorom zgromadzonym na uroczystości w Sali Jadalnej, a następnie wręczył każdemu upominek. Otrzymane kubki okolicznościowe bardzo ucieszyły wszystkich obdarowanych. Mieszkańcom wręczono również piękne laurki wykonane specjalnie na tą okazję przez dzieci z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie.

Wśród atrakcji tego dnia nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku w postaci przepysznych i pięknie udekorowanych babeczek upieczonych z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka przez pracowników kuchni.

Spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze, a specjalnie przygotowane niespodzianki sprawiły, że Pensjonariusze długo i mile będą wspominać ten dzień.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

2019-06-11T12:18:45+01:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookie i usługi stron trzecich. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę. POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda