Dogoterapia w naszym Domu Seniora!

//Dogoterapia w naszym Domu Seniora!

Dogoterapia w naszym Domu Seniora!

Dyrektor Jacek Szostakiewicz zaskoczył dziś naszych Pensjonariuszy. Udało mu się zrealizować projekt niespodziankę, który planował w tajemnicy aby wprowadzić do naszego Domu jeszcze więcej ciepła i radości. ?

Rozpoczął się cykl spotkań z małym pieskiem. ?

Kontakt z psem był dla naszych podopiecznych niezwykłym przeżyciem, zwłaszcza jako ważna forma bliskości której tak nam wszystkim brakuje w trakcie trwania pandemii koronawirusa. Spotkanie z żywym zwierzęciem zaktywizowało naszych seniorów skłaniając ich do przywoływania wielu wspaniałych wspomnień, a także odpowieści o swoich pupilach.

Radość którą widzieliśmy na ich twarzach i szczęście w oczach podczas głaskania i przytulania pieska jest nie do opisania, wszystko widać w ich oczach … miłość, zaufanie, radość …chwilami również wzruszenie ❤

Była to piękna przygoda w której towarzyszył nam mały piesek o ogromnych serduszku oraz brzuszku ? który wszystkich pensjonariuszy pokochał bezwarunkowo i bezinteresownie -no może za małe ciasteczko ?

Mieszkańcy naszego Domu z niecierpliwością czekają na kolejne spotkanie z psem oraz na kolejne niespodzianki.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:
? +48 887 385 385
2021-03-23T14:53:33+01:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookie i usługi stron trzecich. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę. POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda