PRACA

/PRACA
PRACA2020-02-13T13:18:25+01:00

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli jesteś SPECJALISTĄ/SPECJALISTKĄ w swojej dziedzinie. Ponadto  cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy. Jesteś rzetelny i dyspozycyjny.

A może chciałbyś/chciałabyś zostać  WOLONTARIUSZEM/WOLONTARIUSZKĄ. Poznać ciekawych ludzi, albo zrobić coś dobrego dla siebie i społeczności seniorów.

Możliwe, że masz chęć odbycia BEZPŁATNYCH STAŻY LUB PRAKTYK w Naszym wyjątkowym Domu.

Spróbuj swoich sił i zgłoś się na rekrutację do zespołu Domu Seniora PAN.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@ds.pan.pl

W ogłoszeniu rekrutacyjnym powinien się znaleźć poniższy zapis:

  1. zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
  2. list motywacyjny oraz informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz.U. z 2018 r., poz. 917 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Prosimy także, o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Akademię Nauk Dom Seniora z siedzibą w Konstacinie-Jeziornie oraz Polską Akademię Nauk z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko … .

_____________

        podpis

  • Opiekun / Opiekunka

    Oferta Pracy Opiekun

    skierowana jest do osób posiadających doświadczenie w pracy z ludźmi starszymi,

    które są życzliwe, pełne taktu i wyrozumiałości w stosunku do drugiego człowieka wymagającego pomocy, opieki oraz wszelkiego wsparcia.

Powrót do poprzedniej strony
Ta strona wykorzystuje pliki cookie i usługi stron trzecich. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę. POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda